Сили оборони України уразили підприємства ВПК, нафтобазу та військову логістику рф
- 07.07.2026, 14:45
- 103
У ніч на 7 липня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали ударів по низці військово важливих об'єктів на території росії та тимчасово окупованого Криму. Серед цілей — підприємства військово-промислового комплексу, нафтобаза, склади та залізничні мости
За інформацією військових, у Брянську було уражено підприємство «Группа Кремний ЕЛ», яке є одним із провідних виробників мікроелектроніки в Росії. Завод виготовляє мікросхеми, силові напівпровідникові прилади та інші електронні компоненти, що використовуються у системах управління, зв’язку, радіоелектронної боротьби та озброєнні рф. Масштаби пошкоджень наразі уточнюються.
Також під удар потрапив Брянський хімічний завод у місті Сельцо. За попередніми даними, в районі підприємства зафіксовано чотири вибухи. Завод виробляє порох, вибухові речовини та компоненти ракетного пального для російського військово-промислового комплексу.
Крім цього, Сили оборони повідомили про ураження нафтобази аеродрому «Бєлгород». Інформація щодо наслідків атаки уточнюється.
У тимчасово окупованому Криму були уражені два залізничні мости в районах населених пунктів Роздольне та Ічкі. За даними військових, ці об'єкти використовувалися російськими силами для перекидання особового складу, озброєння та боєприпасів.
Також повідомляється про ураження складів матеріально-технічного забезпечення противника в районах Волновахи та Ясинуватої Донецької області.
У Силах оборони наголосили, що й надалі здійснюватимуть удари по військових об'єктах противника з метою послаблення його воєнного потенціалу.