BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

У ЛНУ напали на студентів: приблизно 25 людей заблокували

  • 25.10.2025, 14:15
  • 1 486

У Львові під час тематичної дискусії стався конфлікт між групами студентів, який переріс у шарпанину. Інцидент трапився 24 жовтня приблизно о 15:30 у головному корпусі одного з львівських ВНЗ

У ЛНУ напали на студентів: приблизно 25 людей заблокували. Фото: Пряма Дія
У ЛНУ напали на студентів: приблизно 25 людей заблокували. Фото: Пряма Дія

Про це повідомили у поліції Львівської області. За даними соцмереж, інцидент стався у ЛНУ, близько 30 людей заблокували, застосували ніж і газ.

За даними правоохоронців, у дискусії брали участь близько 25 студентів із різних навчальних закладів міста. Під час обговорення між ними виникла суперечка, що завершилася конфліктом на ґрунті хуліганських мотивів.

На місце події виїхали слідчо-оперативна група Львівського районного управління поліції № 1, співробітники інших служб поліції Львівщини та патрульні поліцейські області.

Інформації про потерпілих до поліції не надходило. Найактивніших учасників інциденту допитали у відділі поліції.

За цим фактом слідчі, за процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає обмеження волі до п’яти років або позбавлення волі до чотирьох років.

Наразі проводиться досудове розслідування, правоохоронці встановлюють усі обставини події та причини конфлікту.