До Дня молоді у Львові організовують спідфрендинг з урядовцями
- 04.08.2025, 18:30
- 601
9 серпня у Шевченківському гаю відбудеться спідфрендинг з урядовцями, приурочений до Міжнародного дня молоді. Подія запланована на 16:00 у Шевченківському гаю
Ініціатива є частиною реалізації титулу «Львів — Молодіжна столиця Європи 2025», покликана створити платформу для відкритого та неформального діалогу між молоддю та представниками міської влади.
Кількість місць обмежена. Дедлайн реєстрації - 8 серпня. Зареєструватися можна за посиланням. Організатори запрошують усіх зацікавлених долучитися до відвертої розмови та особисто поспілкуватися з тими, хто формує майбутнє Львова.
«Окрім спідфрендингу, програма у Шевченківському гаю буде насичена різноманітними активностями. Відвідувачі зможуть насолодитися концертом Opera Avangard, який поєднає класику та сучасне звучання. На окремій аудіовізуальній локації Basement Studio лунатиме електронна та імпровізаційна музика. А завершать фестиваль на головній сцені хедлайнери — The Unsleeping та ТНМК, поєднуючи нову хвилю з легендарним звучанням. Детальніше тут », — йдеться у повідомленні.