BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

У ніч на 12 червня українські військові вдарили по військовому заводу у московській області росії: що відомо

  • 12.06.2025, 11:50
  • 224

Йдеться про технопарк «Резоніт» у Зубово, де серійно виробляють друковані плати й електроніку, яку використовують у виготовленні високотехнологічного озброєння та техніки. Це важливий обʼєкт військово-промислового комплексу ворога

Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ
Фото ілюстративне Генштабу ЗСУ

«У зниження спроможностей противника з виготовлення високотехнологічного озброєння та техніки, у ніч на 12 червня підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, завдали ураження по важливому об'єкту воєнно-промислового комплексу російського агресора.

Зафіксовано вибухи на території Технопарку «Рєзоніт», що у Зубово московської області. Це завод серійного виробництва та монтажу друкованих плат і виробництва електроніки. Його продукція широко використовується при виготовленні високотехнологічного озброєння та техніки.

Результати вогневого ураження уточнюються.

Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів та змусити рф припинити збройну агресію проти України", — йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ.