Бої з росіянами точаться на 10 напрямках — Генштаб про ситуацію на фронті
- 21.05.2025, 17:45
- 167
Між Силами оборони України та російськими військами від початку доби відбулося 65 бойових зіткнень, найбільше — на Покровському напрямку
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/533054/5001317251049224824057262137452172223328972n.jpg)
Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомив у Фейсбуці.
«Від початку доби на фронті відбулося 65 бойових зіткнень. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та позиції», — йдеться у зведенні станом на 16:00.
За даними Генштабу, протягом доби ворог з території рф здійснив артилерійські обстріли районів населених пунктів Заріччя, Хрінівка Чернігівської області; Проходи, Ромашкове, Зарічне, Бунякине, Миропільське, Порозок, Грабовське, Бачівськ, Нововасилівка Сумської області.
На Харківському напрямку українські захисники відбили дві атаки ворога в районі Вовчанська та в бік Малої Шапківки.
На Куп’янському напрямку відбито одну атаку росіян у районі Кіндрашівки.
На Лиманському напрямку відбулося дев’ять боєзіткнень поблизу населених пунктів Рідкодуб, Греківка, Зелена Долина у напрямку Новосергіївки, Ольгівки, Нового Миру та у Серебрянському лісі. Три боєзіткнення тривають.
На Сіверському напрямку окупанти двічі атакували позиції наших захисників у районі Білогорівки.
На Краматорському напрямку армія рф двічі атакувала у районі Часового Яру та у бік Предтечиного.
На Торецькому напрямку загарбники вісім разів атакували в районах Диліївки, Дружби та Торецька. Два боєзіткнення триває.
«Висока активність ворога наразі зберігається на Покровському напрямку. Двадцять сім разів за сьогодні розпочиналися зіткнення різної інтенсивності поблизу населених пунктів Яблунівка, Зоря, Шевченко Перше, Нова Полтавка, Миролюбівка, Єлизаветівка, Лисівка, Даченське, Котлине, Новосергіївка, Удачне, Троїцьке та Котлярівка. П’ять боїв тривають дотепер», — зазначає Генштаб.
На Новопавлівському напрямку ворог 10 разів намагався йти вперед у районах населених пунктів Багатир, Одрадне, Шевченко, Рівнопіль, Новопіль, Зелене Поле. Одне боєзіткнення ще триває.
Тричі окупанти намагалися просунутися до позицій українських підрозділів у районах Червоного на Гуляйпільському напрямку, дотепер триває одне боєзіткнення. Авіаударів некерованими авіаційними ракетами зазнали Гуляйполе та Високе.
На Оріхівському напрямку ворожа авіація завдала авіаудару НАРами по Новоандріївці.
На Курському напрямку українські захисники відбили одну атаку загарбників. Ворог завдав шість авіаційних ударів, скинувши 15 КАБів, та здійснив 118 артилерійських обстрілів, зокрема чотири — з реактивних систем залпового вогню.
На Оріхівському та Придніпровському напрямках ворог активних наступальних дій не проводив, додали у Генштабі.