Трамп не відновить постачання зброї Україні, поки Зеленський буде президентом, — джерело
- 10.03.2025, 15:10
- 235
Штати поки не відновлять допомогу Україні зброєю. Причина — президент США Дональд Трамп бачить у Володимирі Зеленському не партнера, а перешкоду
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/529284/1111.jpg)
«За зачиненими дверима Трамп нібито хоче змусити Зеленського піти у відставку з поста президента України», — пише джерело.
Воно зазначає, що поки Зеленський перебуває на посаді, нової американської зброї для України може не бути.
28 лютого у США відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та президента України Володимира Зеленського.
Дональд Трамп та Володимир Зеленський почали сперечатися під час зустрічі в Овальному кабінеті.
Відтак президент України Володимир Зеленський передчасно покинув Білий дім після зустрічі з Дональдом Трампом в Овальному кабінеті.
У Вашингтоні не відбулося підписання угоди про корисні копалини між Україною та США.
Президент США Дональд Трамп після суперечки з президентом України Володимиром Зеленським під час зустрічі у Білому домі заявив, що той нібито не готовий до миру та «проявив неповагу».