На Львівщині внаслідок автозіткнення травмовані дві літні пасажирки легковика
- 17.09.2024, 11:30
- 1 686
Вчора, 16 вересня, близько 14.00, на автодорозі «Бібрка-Бурштин» поблизу села Березина Стрийського району сталась ДТП
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/519814/1.jpg)
Як попередньо встановили правоохоронці, відбулося зіткнення автомобілів BMW X5, яким керував 25-річний житель Ходорова, та Skoda Octavia під керуванням 41-річної мешканки одного з сіл Стрийського району.
Внаслідок ДТП пасажирки Skoda Octavia, дві 67-річні жительки Стрийського району, отримали травми та були доставлені до медичного закладу.
/wz.lviv.ua/images/news/2024/09/2(7).jpg)
За фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.