• 27.08.2024, 13:15
  • 208

Леся Цуренко (85) програла американці Пейтон Стернс (47) у першому колі US Open-2024.

Фото із соцмереж Лесі Цуренко

Матч тривав 1 годину 42 хвилини та завершився з рахунком 6:1, 7:5. Українка жодного разу не подала навиліт, допустила 6 подвійних помилок та використала 2 із 6 брейк-пойнтів.

У суперниці 8 ейсів, 3 подвійні помилки та 5 використаних брейк-пойнтів із 10. Зазначимо, що це перша зустріч між тенісистками.

Найкращим результатом для 35-річної киянки на цьому турнірі є чвертьфінал у 2018 році, де вона поступилася японці Наомі Осака.

Також у першому колі програла інша українка Даяна Ястремська. Вона програла у 3-годинному матчі проти німкені Юле Німаєр.

Еліна Світоліна розпочала на цьому турнірі із перемоги. Також Ангеліна Калініна виграла свій матч.

У наступному колі українки зустрінуться між собою.