У Франківську на честь Фаріон з’явиться вулиця
- 03.08.2024, 10:15
- 1 123
В Івано-Франківську вулицю Гвардійську вирішили перейменувати на честь вбитої мовознавиці та екснардепки Ірини Фаріон
![Фото: Суспільне](https://wz.lviv.ua/img/360x200/b/s-5d49fb91.jpg)
Про це повідомила кореспондентка Суспільного із зали засідання.
З доповіддю виступила заступниця директора департаменту освіти та науки міськради Ольга Шендрик.
«Буде змінена назва вулиці в пам’ять Ірини Фаріон. Також ми пропонуємо проводити книжкові ярмарки з місцевими письменниками та поетами, таким чином популяризуючи українське слово. Закликаємо всіх, хто може, особливо магазини чи будь-яких приватників, спілкуватися винятково українською мовою при наданні послуг і закликати до цього всіх жителів Івано-Франківська», — сказала Ольга Шендрик.
Програму підтримав 31 депутат. Її автори сподіваються, що «виконання програми забезпечить поширення функцій та сфер застосування державної мови, розвиток української культури в усіх її проявах, формування цілісного національного інформаційно-культурного простору».