«Шлях до перемоги буде важким, але впевненим»
- 31.07.2024, 18:13
- 178
Петро Порошенко передав нову партію дронів та техніки військовим на фронт. Серед підрозділів, які отримали нову техніку, ті, де воюють представники «Європейської Солідарності»
![Фото "ЄС"](https://wz.lviv.ua/img/360x200/9/tekhnika-7dc319d8.jpg)
Про це він розповів на сторінці Facebook.
«Хоч на який напрямок фронту ми приїхали б, нас зустрічають рідні обличчя. Мабуть, не знайдеться такого роду військ, де б не служили наші партійці, депутати та представники «Братів по Зброї», — зазначив Петро Порошенко.
«Андрій Согорін — заступник голови фракції «Європейської Солідарності» в Запорізькій міській раді — на доброму рахунку у 15 бригади оперативного призначення НГУ. Побачилися з Андрієм та його побратимами всього на кільках годин, щоб передати цінний вантаж. Привезли багато залізних пташок, які вдень і вночі полюватимуть на ворога. Це 100 FPV-дронів «Мольфар», 96 FPV «Штурм» та 7 денних та нічних «Мавіків», — зазначив п’ятий президент України.
Військовий 15 бригади Національної гвардії України, заступник голови фракції «Європейської Солідарності» в Запорізькій міськраді Андрій Согорін подякував за надану допомогу Фонду Порошенка.
«Ми дуже раді, що почали співпрацю і дуже запрошуємо до нас в Запоріжжя в гості. Зустрінемо і покажемо потужність нашої бригади», — зазначив він.
«Шлях до перемоги буде важким, але впевненим», — наголосив депутат «Євросолідарності».
Порошенко також розповів, яку допомогу привіз іншим підрозділам. «У 148 артилерійській бригаді нам сказали, що дронів дуже багато. Тому, щоб вони могли забрати 200 FPV-дронів „Мольфар“, 40 FPV „Спартак“ та 7 „Мавіків“, передали ще два тентованих DAFи», — зазначив він.
Військовослужбовець 148 бригади Євген зазначив, що дрони дуже ефективні та результативні в роботі.
«Звісно, що FPV ніколи не замінять артилерійський снаряд, бо є великий контраст за радіусом ураження і кількості вибухівки. Але можете зайти на сайт нашої бригади або телеграм — канал Trophy Hunter, це один з наших підрозділів, ви побачите роботу попередньої передачі таких дронів, і побачите наскільки вони ефективні і результати їхньої роботи», — говорить військовий.
Також Порошенко привіз дрони 132 окремому розвідувальному батальйону і 93 окремій механізованій бригаді.
«Хлопцям та дівчатам зі 132 окремого розвідувального батальйону ми колись передавали перший БПЛА „Посейдон“. Сьогодні відзвітували, що він досі виконує бойові завдання. Досипали їм ще 6 квадракоптерів „Мавік“. БПЛА для денної та нічної розвідки ми привезли і 93 окремій механізованій бригаді», — зазначив п’ятий президент України.
«А там, де стоїть 15 окрема бригада артилерійської розвідки, про світло й електрику давно забули. Тому ми привезли їм десяток потужних генераторів», — сказав Порошенко.
Військовослужбовець 15 окремої бригади артилерійської розвідки зазначив, що генератори — це нагальна потреба на фронті у всіх підрозділах.
«Чудові генератори, великої потужності 5 кВт. Це те, що дуже корисне в наших діях, особливо враховуючи зараз, що в тих місцях, де ми знаходимося, практично світла немає і вони автономно дозволяють нам працювати в усіх режимах — що техніка, що комп’ютери. Досить зручні, легкі у використанні, дуже нам допомагають в нашій справі», — зазначив військовий.