На XXXIII Літніх Олімпійських іграх в Парижі стартували командні змагання з фехтування на шпагах серед жінок
- 31.07.2024, 13:30
- 182
Українська команда у складі Влади Харькової, Олени Кривицької, Джоан Фейбі Бежури та Дарʼї Варфоломеєвої в ¼ поступилася китайській команді. Джоан Фейбі Бежура та Олена Кривицька у короткому коментарі пресслужбі НОК прокоментували поєдинок зі збірної Китаю
![Фото: НОК України](https://wz.lviv.ua/img/360x200/8/nno-a2ae2f4d.jpg)
«Перед стартом нам вдалося розібрати тактику китайської команди. Вони не з тих суперниць, які будуть відпочивати або закриватися, коли ведуть у рахунку. В них, на відміну від інших команд, зовсім інша тактика, вони нарощують сили і продовжують атакувати», — розповіла Джоан Фейбі Бежура.
На запитання про причину поразки шпажистка відповідала, що особисто їй не вдалося зібратися після особистих змагань.
Олена Кривицька була більш стримана:
«На Олімпіаді немає слабких суперників, всюди треба боротися до останнього. Зараз потрібно зосередитися на змаганнях, які ще попереду».