На виклик ченці-пожежники їдуть німецьким автомобілем
Майже рік тому при Жидичинському монастирі, що на Волині, створено добровільну пожежну команду. У ній семеро вогнеборців: четверо монахів І троє місцевих жителів
![Під час освячення пожежного автомобіля з Німеччини. Фото Волинської єпархії ПЦУ](https://wz.lviv.ua/img/360x200/d/popezhnyiavtomobil-312d944b.jpg)
Пожежний автомобіль цій команді недавно подарував громадянин Німеччини Генріх Баннер, який очолює благодійну організацію, що допомагає Україні. Освятив нове придбання митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Тож відтепер монахи заступають на чергування зі своїм німецьким авто. Під час ліквідації надзвичайних ситуацій ця пожежна команда демонструє гідний рівень вишколу.