12 бригада «Азов» долучився до реформи шкільного курсу
- 13.07.2024, 19:15
- 345
12 бригада Національної гвардії України «Азов» стала першою серед Сил оборони, чиї бійці долучилися до реформи курсу «Захист України» для учнів 10−11 класів. Військові підготують майбутніх тренерів у сфері теорії воєнного управління за стандартами НАТО
![Фото: Межа](https://wz.lviv.ua/img/360x200/3/a-14b4fa06.jpg)
Про це повідомила пресслужба бригади.
В «Азові» розповіли, що учасники тренерського курсу дізнаються від військовослужбовців бригади про сутність сучасної війни та взаємодію різних видів озброєнь у єдиній системі управління операціями.
«Завдання тренерів: оживити застарілу програму курсу й зробити його цікавим і корисним для школярів. Тренери передадуть отримані від „азовців“ знання своїм підопічним вже під час викладання», — наголосила бригада.
Залучення бійців «Азову» до реформи в бригаді назвали «кроком освіти назустріч змінам в українському суспільстві й залученню професійних військових до виховання молодого покоління».