На Київщині уламки дронів пошкодили шість приватних будинків
- 05.07.2024, 10:15
- 338
У Київській області внаслідок падіння уламків збитих вночі 5 липня російських ударних безпілотників пошкоджені шість приватних будинків та автомобіль
Про це голова Київської обласної державної адміністрації Руслан Кравченко повідомив у Фейсбуці.
«Майже всю ніч ворог атакував нашу область ударними дронами. Повітряну тривогу оголошували кілька разів і вона тривала більш як 4 години. В регіоні працювали сили ППО. Є збиті ворожі цілі», — зазначив він.
За словами очільника ОДА, влучань в об'єкти житлової та критичної інфраструктури немає. Постраждалі також відсутні.
За інформацією Кравченка, внаслідок падіння уламків збитих цілей в одній із територіальних громад пошкоджені шість приватних будинків та автомобіль. У будинках вибиті вікна і пошкоджені паркани.
Усі оперативні служби працюють на місцях. Ведуться роботи з ліквідації та подальшої фіксації наслідків атаки.