Передплата 2024 «Добрий господар»

На Львівщині в одному з міст оголосили карантин

  • 04.07.2024, 13:50
  • 693

З 1 липня у місті Жидачів та його пʼятикілометровій зоні оголосили двомісячний карантин через сказ тварини. Випадок зафіксували ще 18 червня

Фото: LVIV.MEDIA
Фото: LVIV.MEDIA

Про це повідомив начальник управління з питань цивільного захисту та оборони Стрийської районної військової адміністрації Андрій Мариняк в коментарі LVIV.MEDIA.

«Мешканка вул. Набережна у Жидачеві звернулась до ветеринарної установи через неадекватну поведінку своєї собаки. Через тиждень ветеринарного нагляду собака померла і ветеринари підтвердили факт наявності сказу у тварини. Після цього виявили вісім осіб, які контактували з собакою. Ще двоє собак власниці були взяті під контроль. І 1 липня Жидачів оголосили неблагополучним по сказу населеним пунктом» — розповів керівник управління з питань цивільного захисту та оборони.

Також Андрій Мариняк розповів, що карантинні обмеження не розповсюджуються на усіх мешканців територіальної громади, а тільки на власницю собаки та її родину. До того ж спеціальна служба буде відловлювати бродячих собак та котів, щоб перевіряти їх на наявність сказу.

Жидачівська міська рада своєю чергою повідомила, що протягом чотирьох діб у липні будуть проводитися заходи з ліквідації сказу.

Схожі новини