Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Відень вкотре став «найзручнішим містом світу»

  • 27.06.2024, 20:15
  • 445

Столиця Австрії, Відень, укотре посіла перше місце в рейтингу найзручніших для життя міст, який складає Economist Intelligence Unit

Фото "ВЗ"
Фото "ВЗ"

Про це пише видання Economist (EIU є «сестринською» компанією видання з Economist Group).

Індекс EIU оцінює 173 міста за п’ятьма категоріями: стабільність, охорона здоров’я, освіта, культура та навколишнє середовище, інфраструктура.

Відень отримав оцінку «відмінно» в чотирьох з п’яти категорій — у категорії культури бал занизили через відсутність значущих спортивних подій у місті. Попри це, Відень очолює список третій рік поспіль.

Друге місце зберіг данський Копенгаген, а швейцарський Цюрих піднявся з шостого місця на третє. Австралійський Мельбурн опустився з третього на четверте місце, а канадське місто Калгарі розділило п’яте місце зі швейцарським містом Женева.

Хоча Західна Європа показала хороші показники — 30 міст отримали середній бал 92 зі 100, — у регіоні спостерігалося загальне зниження показників стабільності, що пояснюється «збільшенням випадків підривних протестів» і злочинністю, пише CNN.

Київ залишився в десятці «найгірших» міст на тлі російсько-української війни, негативно відзначившись у категорії «стабільність».

Окрім того, найбільше падіння в рейтингу цього року зазнав Тель-Авів на тлі загострення конфлікту між палестинським угрупованням ХАМАС та Ізраїлем.

Схожі новини