Передплата 2024 ВЗ

Головком Сирський назвав пріоритети для зменшення втрат на фронті

  • 24.06.2024, 18:15
  • 456

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський назвав пріоритети для зменшення втрат на фронті

Фото: Олександр Сирський
Фото: Олександр Сирський

Про це Сирський написав у Фейсбуці.

Ці питання головнокомандувач обговорив з командирами, відповідальними за підготовку у ЗСУ, представниками навчальних центрів, територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки, командуванням Медичних сил, бойовими медиками, волонтерами та громадськими діячами, які підтримують ЗСУ протягом усієї війни.

«Якісна підготовка, ефективна медична допомога і технологічна перевага — ми створюємо універсальну систему для кожного підрозділу, ключовим пріоритетом якої є збереження життя наших воїнів», — зазначив Сирський.

За його словами, «зменшення втрат під час бойових дій залежить від багатьох факторів та обставин».

«Ключове — це якісна підготовка бійців. У цій сфері є над чим працювати. Переконаний, що навчання військовослужбовців потрібно постійно удосконалювати, аби їх підготовка відповідала актуальним викликам бойової обстановки», — зауважив Сирський.

Також була обговорена технологічна складова, яка впливає на збереження життя українських воїнів.

«Один із напрямків — максимальне забезпечення Сил оборони України сучасними безпілотними системами різних модифікацій та розробка роботизованих платформ. Для прискорення цієї роботи ми сформували новий рід військ — Сили безпілотних систем. Воювати повинні технології, зберігаючи життя наших військових», — підкреслив головнокомандувач.

За його словами, «ще один надзвичайно важливий аспект — надання медичної допомоги пораненим безпосередньо на полі бою, а також вчасна і максимально безпечна евакуація, зокрема і з використанням наземних роботизованих платформ. Звісно, надважливо забезпечувати кожного бійця якісними індивідуальними медичними аптечками».

Схожі новини