Передплата 2024 ВЗ

Відомий український письменник приєднався до ЗСУ

  • 21.06.2024, 13:30
  • 377

Український письменник, автор кримінальних романів та волонтер Мартин Якуб розпочав службу у ЗСУ

Фото із соцмереж Мартина Якуба
Фото із соцмереж Мартина Якуба

Про це він повідомив у соцмережах.

«Йду на контракт до ЗСУ. Всі папери готові, ВЛК пройшов, фотографії красиві зробив. На наступному тижні їду в учбовий центр», — написав Якуб.

Судячи фото у мережі, він матиме позивний «Райтер».

Мартин Якуб — український автор кримінальних романів, лауреат літературної премії «Смолоскип-2018», фіналіст «Книги року BBC-2019», автор і ведучий вечірнього шоу на YouTube Martyn Yakub Sho°, яке популяризує літературу та українських письменників.

Автор двох кримінальних романів: «Мертві Моделі» (2019) і «Не твоє собаче діло» (2021). Нещодавно завершив роботу над новим романом.

Від початку повномасштабного вторгнення письменник займався волонтерською діяльністю. Має нагороди «Волонтер України», «Хрест громадянських заслуг», медаль «За гідність та патріотизм».

У 2023 році створив проєкт «Живі «розстріляні» — це 15 фото представників Розстріляного Відродження, згенерованих штучним інтелектом.

Він також створив настінний календар «Титани двадцятих» із згенерованими ШІ фото Михайля Семенка, Валер’яна Підмогильного, Майка Йогансени та інших митців Розстріляного Відродження.

Схожі новини