Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

На фронті відбулося вже 85 бойових зіткнень

  • 20.06.2024, 17:45
  • 281

Кількість бойових зіткнень на фронті від початку доби зросла до 85, армія рф продовжує активно діяти на Покровському напрямку, де на цей час триває 10 боїв

Фото: Генеральний штаб Збройних сил України
Фото: Генеральний штаб Збройних сил України

Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомив у Фейсбуці, оприлюднивши оперативну інформацію станом на 16:00 четверга, 20 червня.

«Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян. Разом з тим, окупанти продовжують активно діяти на Покровському напрямку», — зауважили в Генштабі.

На Куп’янському напрямку армія рф збільшила кількість атак до 13. Невдалі спроби покращити своє тактичне положення відповідно зросли до 10. Крім того, загарбники продовжують атакувати в районах Синьківки та Степової Новоселівки.

На Краматорському напрямку українські захисники відбивають п’ять атак ворога в районі Часового Яру. Російські військові діють за підтримки авіації - скинули керовану авіабомбу.

На Покровському напрямку наразі триває 10 боєзіткнень у районах Сокола, Воздвиженки, Калинового та Новоолександрівки. Ворог застосовує авіацію, бомбардувань п’ятьма КАБами зазнали Євгенівка і Вовче. Кількість сьогоднішніх наступальних та штурмових дій російських військових на напрямку зросла до 28.

На Курахівському напрямку на цей час триває бій. Ще один точиться в районі Костянтинівки на Времівському напрямку.

Сили оборони відбили ворожу атаку на Оріхівському напрямку, поблизу Малої Токмачки, та дві - на лівобережжі річки Дніпро, на Придніпровському.

На решті напрямків обстановка суттєвих змін не зазнала.

Схожі новини