Передплата 2024 ВЗ

Данія оголосила про черговий пакет військової допомоги Україні

  • 19.06.2024, 11:45
  • 316

Данія оголосила про черговий пакет військової допомоги Україні, який передбачає підтримку української оборонної промисловості

Фото: Східний варіант
Фото: Східний варіант

Про це у Телеграмі повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін.

«Вчора Данія анонсувала розширення підтримки українських зброярів ще на 1,2 млрд данських крон — близько $ 170 млн. Саме Данія стала першою країною, яка повірила в українську оборонку і зробила перший донат у рамках проєкту ZBROYARI: Manufacturing Freedom. Але також Данія стала першою країною, яка задонатила вдруге», — йдеться в повідомленні.

За словами міністра, новий 19-й пакет допомоги від Данії дає можливість використати $ 170 млн таким чином, щоб можна було швидко закрити потреби українського війська.

Камишін зазначив, що механізм реалізації цієї допомоги минулого тижня був узгоджений на засіданні «Рамштайн» і зафіксований у меморандумі, який підписали Мінстратегпром та Міноборони з данським міністерством оборони. Очікується, що перша закупівля буде розпочата вже влітку.

«Ця допомога значно підсилить українське військо, більше того, оскільки кошти залишаться в Україні, це зміцнить і нашу економіку», — додав Камишін.

Схожі новини