Байден глузливо привітав Трампа з днем народження
- 15.06.2024, 11:30
- 777
Президент Сполучених Штатів Джо Байден, якому 81 рік, пожартував над Дональдом Трампом під час привітання його із 78-м днем народження
Пост із привітанням Байден оприлюднив в X (Twitter).
«Із 78-річчям, Дональде. Прийміть це від одного старого іншому: Вік — це лише число. А ось вибори — це вибір», — написав чинний президент США, який бореться з Трампом за переобрання.
Схоже, Байден іронізував над численними занепокоєннями щодо віку обох кандидатів, один із яких займе Білий дім в листопаді. Їхній вік став головним фактором для багатьох виборців. Республіканці часто вказували на вік Байдена як причину його непридатності бути президентом.
До свого привітання Байден прикріпив відео, у якому порівнював свої досягнення з діями Трампа, які обурили більшість демократів. Наприклад, в одному з кадрів ідеться, що Трамп пообіцяв бути диктатором, а Байден цього не робив.
Республіканці в Конгресі подарували Трампу торт із 47 свічками, демонструючи надію, що він стане 47-м президентом США в листопаді, пише Independent.