Передплата 2024 «Добра кухня»

На Миколаївщині за фактом розтрати на понад 2 млн грн затримали керівника оборонного підприємства

  • 30.05.2024, 19:16
  • 434

У Миколаївській області правоохоронці повідомили про підозру директорам оборонного та комерційного підприємств за фактом розтрати понад 2 млн грн під час модернізації стендів для контрольних і здавальних випробувань двигунів та турбогенератора

Фото: Національна поліція України
Фото: Національна поліція України

Про це повідомляє Національна поліція України.

Встановлено, що посадові особи оборонного підприємства та товариства уклали договір на проведення певних робіт. Так, підрядник мав провести модернізацію стендів для контрольних і здавальних випробувань двигунів та турбогенератора.

Роботи підрядник виконав, але не в повному обсязі. Проте, в офіційних документах були зовсім інші відомості. Директор оборонного підприємства підписав та завірив печаткою акт прийняття-передання виконаних робіт з неправдивими даними, на підставі яких комерційна структура отримала кошти на свої рахунки. Сума завданих збитків — понад два мільйони гривень.

На підставі зібраних доказів директорам оборонного та комерційного підприємств повідомили про підозру. Дії фігурантів кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Підозрюваним обрали запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави.

Обом фігурантам може загрожувати до 12 років позбавлення волі.

Схожі новини