BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

Президент підписав закон про доброчесне лобіювання

  • 12.03.2024, 15:45
  • 697

Президент Володимир Зеленський сьогодні, 12 березня, підписав закон про доброчесне лобіювання. Це одна з євроінтеграційних вимог

Володимир Зеленський. Фото: НТА
Володимир Зеленський. Фото: НТА

Про це свідчить картка законопроєкту № 10 337.

Закон встановлює термінологію, права, обов’язки та методи лобіювання, а також створює Реєстр прозорості, який формуватиме НАЗК.

Як зазначив парламентар Ярослав Железняк, він набуде чинності через два місяці після початку функціонування Реєстру прозорості, але не пізніше ніж 1 січня 2025 року. Депутат додав: «Це було дуже важливе зобовʼязання по нашій євроінтеграції».

Читайте також
Зеленський пішов на діалог із Порошенком, щоб подолати затяжну кризу в парламенті
02.06.2026
Зеленський пішов на діалог із Порошенком, щоб подолати затяжну кризу в парламенті

Минулого тижня сталася подія, яку називають політичною сенсацією: лише вдруге за сім років свого правління шостий президент України Володимир Зеленський зустрівся із президентом п’ятим, лідером парламентської опозиції Петром Порошенком. Перша така зустріч нинішнього глави держави разом з його головним опонентом та іншими політиками відбулася на початку повномасштабного вторгнення рф — домовилися спільно працювати на оборону від ворога