Передплата 2024 ВЗ

З трибуни парламенту закликали Захід прискорити постачання зброї

  • 24.02.2024, 17:15
  • 381

Петро Порошенко під час виступу на спеціальному засіданні Верховної Ради у другу річницю повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну закликав тримати єдність навколо ЗСУ. Він також звернувся до присутніх іноземних делегацій із закликом посилити постачання зброї для України

Фото: Євросолідарність
Фото: Євросолідарність

«День у день ми купуємо за кордоном і всередині країни техніку, боєприпаси, FPV- дрони, Мавіки, грілки, все, що можливо. Те, що треба, доводимо до ладу в Києві - і на фронт. На Схід, на Південь. Я повернуся з фронту сьогодні о 6 годині ранку. За один день — 19 бригад. Південь — 5 бригад 10-го корпусу. І Схід. 10-та Гірсько-штурмова. Герої Авдіївки — 110-та. 57-ма, 58-ма, 68-ма. 54-й розвідбат. 74-й розвідбат. У всіх одне й те саме: «Дайте FPV, дайте тягачі, дайте Мавіки. І коли будуть снаряди?», — процитував військових пʼятий Президент.

«Але ми не бачимо жодного остраху. Ми не бачимо жодної невпевненості. Допоможіть нам робити нашу українську справу — і це мій заклик до наших партнерів», — звернувся Порошенко.

«Усім важко. Шана і повага бійцям. Не дозволяйте ніколи зневірі і розпачу забратися в серце. Тому тримаємо розум холодним, серце гарячим, а спину — рівно», — закликав Петро Порошенко.

Схожі новини