У Львові до різдвяних та новорічних свят прикрасили меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні
- 17.12.2023, 19:50
- 672
У Львові родини Героїв Небесної Сотні та учасники Революції Гідності прикрасили меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні вінками та гірляндами із ялинкових гілок та калини
![Фото: Музей Гідності у Львові](https://wz.lviv.ua/img/360x200/7/1-b82d238a.jpg)
«Для нас, для родин Героїв Небесної Сотні, стало традицією, збиратися на передодні свят та робити різдвяні прикраси. Коли ми плетемо віночки, ми вкладаємо в них частинку домашнього тепла та родинного затишку», — зазначає Леся Лисак, сестра Героя Небесної Сотні Романа Сеника.
![](/images/news/2023/12/412130915_839974274803778_8662527128075319033_n.jpg)
Цьогоріч для плетіння віночків родини зібралися, у бібліотеці Романа Іваничука.
![](/images/news/2023/12/2(5).jpg)