Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Ще одна автотроща у місці з поганою славою

На одній із найнебезпечніших ділянок дороги, яка сполучає Дрогобич і Трускавець, поблизу повороту на село Модричі, знову сталася аварія

Що стало причиною чергової автотрощі в цьому місці, важко сказати. Поліцейські наразі жодних коментарів не дають. Єдине, що сказали, — що трьох постраждалих повезли до КНП «Дрогобицька міська лікарня № 1». Найбільше деформовано передні частини автівок. Від удару уламки бамперів, фар, переднього скла, крил і розміщених у моторних відсіках вузлів та агрегатів на десятки метрів розлетілися. На момент, коли було зроблено фото, на місці аварії працювали всі служби, в тому числі й слідчо-оперативна група Дрогобицької поліції.

Місце сьогоднішньої аварії має погану репутацію. І це добре знають місцеві водії, ті, що постійно курсують між Дрогобичем та Трускавцем.

Минулого місяця тут в автоаварії загинула відома тату-майстриня Анжела Писаренко та 17-літній юнак. На Дрогобиччину молода майстриня переїхала на постійне проживання зі Сходу. Непоправне сталося тоді, коли вона, за словами близьких людей, відналагодивши на новому місці власний бізнес, вже стала на ноги. Одним із постраждалих у жовтневій аварії виявився й 41-літній суддя. Цю аварійну історію, за словами поліцейських, розслідує Державне бюро розслідувань України.

Чому так часто стаються тут аварії? Головна причина нещасних випадків, за словами заступника голови Трускавецької ОТГ, виконуючого обов’язки голови Модрицької сільської ради (це село входить до складу Трускавецької ОТГ) Мирона Флюнта, — перевищення швидкості. Приїжджий люд, не усвідомлюючи небезпеки, яка чатує на нього, на всіх парах мчить з боку Трускавця. Доїхавши до місця крутого повороту, водії не встигають перейти на безпечну для їзди на даному дорожньому відрізку швидкість, «вилітають» на зустрічну смугу. Добре, коли друга половина дороги вільна. Але ж так буває не завжди.

Схожі новини