Передплата 2024 «Добра кухня»

Канада готує $ 385 млн військової допомоги Україні

  • 11.11.2023, 10:00
  • 274

Уряд Канади звернувся до парламенту з проханням про надання 500 млн канадських доларів (385 млн доларів США) на військову допомогу Україні

Фото умовне
Фото умовне

Про це йдеться у бюджетному документі, внесеному урядом Канади до Палати громад, передає Укрінформ.

«Просимо парламент схвалити для міністерства оборони виділення 500 млн дол. для надання військової допомоги Україні», — йдеться у документі.

Зазначається, що ці кошти будуть використані на «надання обладнання й послуг Україні, яка захищає свій суверенітет, в тому числі вогнепальної зброї, камер для дронів, навчання пілотів та обслуговування танків».

У документ також включено близько $ 38,5 млн на канадську військову тренувальну місію UNIFIER та більш як $ 67 млн на міграційну програму «Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки». Оголошена у березні 2022-го року програма дає змогу українцям, які тікають від російської агресії, три роки жити й працювати у Канаді. Хоча нові заявки на участі у цій програмі вже не приймаються, схвалені раніше заявники мають до кінця березня наступного року приїхати до Канади, аби претендувати на дозвіл на роботу, фінансову й іншу державну допомогу, яка надаватиметься до березня 2025-го.

Схожі новини