Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Юрій Ткач пообіцяв передати гонорар за весілля скандального блогера на ЗСУ

  • 23.10.2023, 12:45
  • 2 102

Актор та шоумен Юрій Ткач прокоментував проведення весілля скандального блогера Олега Захара, який є одним із організаторів «п'яних вечірок» у Києві. Шоумен на тлі критики у свій бік оприлюднив публікацію у соцмережах, де висловився на рахунок заробленого на заході гонорару

Фото з мережі
Фото з мережі

У Instagram Ткач заявив, що всі отримані з весілля гроші будуть передані на потреби ЗСУ. Також він публічно визнав свою провину та зазначив, що у майбутньому ретельніше буде вивчати інформацію про замовників.

Зокрема, група хлопців з Івано-Франківська влаштовувала гучні гуляння, на які запрошувала дівчат. Молодики пригощали їх алкоголем та наркотичними речовинами, а далі знущалися з них, поки дівчата були непритомними. При цьому все, що відбувалося, хулігани знімали на відео, а далі викладали у соцмережу.

У свою чергу шоумен заявив, що визнав свою помилку, додавши, що ні він, ні його дружина Вікторія, яка є його менеджером, не знали про скандальне минуле замовника.

«На превеликий жаль, про його скандальний бекграунд ні я, ні моє оточення реально не знало. А дізнався про цю гучну справу, тільки зі вчорашніх публікацій… Приймаючи комерційні замовлення, ми з дружиною, яка є моїм менеджером, насамперед запитуємо, чи стосуються люди, у яких я проводитиму весілля, до політики, і яку позицію щодо війні росії в Україні мають. При цьому прізвища, профайли наречених, або будь-яка інша персональна інформація — не завжди буває нам відома. Чи слабкі це фільтри? Вже розуміємо, що так. Чи зроблено висновки? Однозначно, і колеги з ринку мають також до них прислухатися», — зазначив він.

В той же час Юрій Ткач пообіцяв, що подібне з його участі не станеться. Крім того актор пообіцяв перевести весь гонорар за роботу на скандальному весіллі на потреби ЗСУ.

«За гонораром за це весілля — вже сьогодні передаю військовим мавік та старлінк, які в тому числі були придбані за цей гонорар. Всі гроші до копійки за це замовлення підуть на інші добрі справи, результати яких ви обов’язково побачите. Сподіваюся на розуміння і на те, що суспільство незабаром отримає відповіді на всі питання щодо цієї гучної справи. Тому що питань залишилося багато», — підсумував він.

Схожі новини