ЗСУ відбили атаки на Авдіївському напрямку, — речник
- 11.10.2023, 09:35
- 327
ЗСУ продовжує наступ на Бахмутському та Мелітопольському напрямках, на сході продовжують стримувати атаки ворога
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/499126/img6132.jpeg)
Про це в ефірі телемарафону речник Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов.
«На Авдіївському напрямку російські загарбники силами до 3 батальйонів за підтримки танків і броньованих машин активізували наступальні дії в районах Авдіївки, Тоненького, Кераміка та Первомайського Донецької області. Проте наші захисники відбили усі атаки ворога та не допустили втрат рубежів і позицій», — доповів речник.
Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Бахмутському та Мелітопольському напрямках. Як зазначив речник, ЗСУ покращили тактичне положення в районі західніше Роботиного Запорізької області. Також підрозділи українських військ здійснюють штурмові дії південніше Бахмута.
«Мали успіх у районах східніше Кліщіївки та східніше Андріївки Донецької області. Наші воїни завдають окупаційним військам втрат у живій силі та техніці. Виснажують ворога», — додав Ковальов.