На тимчасово окупованій Луганщині росіяни роздають повістки чоловікам, — ОВА
- 10.10.2023, 09:40
- 474
На захоплених територіях Луганщини загарбники вручають повістки чоловікам призовного віку
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/499043/img5997.png)
Про це повідомив глава ОВА Артем Лисогор.
«Між Новопсковом та Старобільськом окупанти зупиняють транспортні засоби і ретельно перевіряють пасажирів. Чоловікам призовного віку вручають повістки», — йдеться в повідомленні.
Так звана «влада» «ЛНР» заявляє, що у жовтні там має розпочати надання послуг новий оператор мобільного зв’язку, аби в людей був вибір.
«Щоправда, вибір знову буде не в усіх. Запрацює оператор у Луганську, Алчевську, Перевальську, Краснодоні, а тим часом на захоплених минулоріч територіях встановлюють дротовий зв’язок. Також залишиться без змін заборона на надання послуги мобільного інтернету.
Не все просто і зі стаціонарним інтернетом — загарбники збираються дозволити доступ до Wi-Fi тільки після ідентифікації особистості", — додав очільник області.