Передплата 2024 «Добрий господар»

У Львові судитимуть місцевого мешканця, який нажився на продажі неіснуючих військових товарів

  • 26.09.2023, 18:15
  • 693

У Львові судитимуть 39-річного львів'янина, обвинуваченого у шахрайстві під час «торгівлі» військовим спорядженням

Фото: Поліція Львівської області
Фото: Поліція Львівської області

Як повідомили у поліції Львівщини, внаслідок незаконної діяльності підозрюваного потерпіла, котра мала намір придбати шолом для свого сина-військовослужбовця, позбулась 18 тис грн.

Як встановили правоохоронці, зловмисник створив у одній з соціальних мереж майданчик для продажу військового спорядження. Насправді товару в наявності у нього не було, натомість, він отримував від клієнтів кошти у якості передплати, які надалі привласнював.

Правоохоронці задокументували факт незаконної діяльності шахрая, внаслідок чого одна з його «клієнток», яка мала намір придбати шолом іноземного виробництва для свого сина, який несе службу у зоні бойових дій, зазнала збитків на суму 18 тисяч гривень. Гроші вона переказала шахраю у якості повної передплати за товар, який, звісно, не отримала.

Дізнавачі повідомили зловмиснику про підозру. Санкція статті передбачає покарання — штраф від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двохсот до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.

Схожі новини