Україна визволила понад 54% окупованої території, — Міллі

  • 19.09.2023, 19:45
  • 495

Україна продовжує досягати прогресу у визволенні своєї території від російських окупантів

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал армії Марк Міллі. Фото із мережі
Голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал армії Марк Міллі. Фото із мережі

Про це заявив голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал армії Марк Міллі на пресконференції, що відбулася після завершення засідання Контактної групи з оборони України у Рамштайні (Німеччина).

«Україна продовжує домагатися стійкого прогресу у визволенні своєї батьківщини від російської окупації. Сьогодні Україна визволила понад 54% окупованої Росією території, і вони продовжують зберігати стратегічну ініціативу на сьогодні», — зазначив Міллі.

Генерал запевнив, що партнери й надалі підтримуватимуть Україну доти, «доки це необхідно для захисту її суверенної території».

«Це боротьба України, це їхня історія, їхня битва, Україна не просила жодну іншу країну битися за них. Усе, про що вони просять, це допомога, допомога з матеріалами та навчанням. Ми всі тут, щоб підтримати Україну, щоб вона могла залишатися вільною, незалежною і суверенною», — наголосив Міллі.

За його словами, «в міру наближення зими кожна нація сьогодні взяла на себе зобов’язання продовжувати свою підтримку з акцентом на три головні пріоритети: артилерія, ППО і бронетехніка».

Схожі новини