Гороскоп з 14 по 20 серпня 2023 року

  • 14.08.2023, 07:00
  • 1 894

Гороскоп на тиждень

ОВЕН.

Зірки не радять розпочинати нові справи і буду­вати далекосяжні плани. Краще займіться вирі­шенням поточних питань. Радісним буде період з 17 по 19 серпня. На вас чекають приємні новини і зустрічі з людьми, яких ви давно не бачили.

ТЕЛЕЦЬ.

Сприятливий тиждень для того, щоб почати отримувати знання. Курси підвищення кваліфі­кації або оволодіння новою професією — це те, що вам зараз потрібно. З оточенням намагайтеся не спереча­тися. Стояти на своєму можна тільки тоді, коли будете точно впевнені у собі.

БЛИЗНЮКИ.

Не беріть на себе відповідальності цього тижня. Це може погано для вас обернутися і закінчити­ся фінансовими проблемами. Зараз краще бути вико­навцем, нехай інші керують. Будьте поблажливішими до людей, що стоять на нижчому щаблі, ніж ви. Неза­баром вони вам знадобляться!

РАК.

Не турбуйтеся, якщо щось у найближчі два тижні буде йти не так. Зірки зараз не на вашому боці. Займіться повсякденними справами, які не передба­чають великої відповідальності. У вихідні вирушайте в гори, до лісу або хоча б до парку — там і відпочинете.

ЛЕВ.

Справ у вас буде багато, але постарайтеся не розпорошуватися. Складіть список найважли­віших питань. У стосунках з другою половинкою мож­ливий розлад. Тримайте нерви та емоції у кулаці. І не викидайте грошей «на вітер».

ДІВА.

Дратівливість, нервозність, стрес пересліду­ватимуть вас цілий тиждень. Справа у пробле­мах в сім'ї. Головне — не наробіть біди через поганий настрій, у якому перебуватимете майже цілий тиж­день. Постарайтеся частіше бувати на самоті, вам це необхідно.

ТЕРЕЗИ.

Цього тижня відчуватимете невелику слабкість. Виною є втома від роботи і відсутність відпочин­ку та розваг. І якщо з першою проблемою ви наразі ні­чого не зможете вдіяти, то з другою впораєтеся! Клич­те в гості друзів, спілкуйтеся, більше гуляйте, і хандра відступить.

СКОРПІОН.

Саме час заглянути в гаманець і подумати, як поліпшити власний добробут. Розберіться з боржниками, а потім подумайте, на чому ще ви можете заробити. Ідеї з’являться! Бажано цього тижня не по­дорожувати — поїздка виявиться невдалою.

СТРІЛЕЦЬ.

Час полюбити себе і зайнятися власним здоров’ям. Якщо не зробити цього зараз, далі буде гірше. Будьте обережнішими з продуктами хар­чування. Налягайте на фрукти та овочі, а від жирної їжі відмовтеся. Якомога більше пийте води! Сприятливий час для занять спортом.

КОЗЕРІГ.

Цього тижня мало не кожна знайома людина проситиме про допомогу. Постарайтеся задо­вольнити всі прохання — вам потім усе повернеться. Ті, хто сидить на дієті, нарешті побачать позитивні ре­зультати.

ВОДОЛІЙ.

На роботі на вас очікують проблеми. Справж­ньою віддушиною буде рідний дім. Домочадці потішать хорошим настроєм, діти — послухом, поло­винка — романтичним побаченням. Ну, а якщо ви нео­дружені, вирушайте на пошуки коханої людини. Цей тиждень сприятливий для цього.

РИБИ.

Будь-які експерименти зараз небажані. Зірки радять вам навести лад на роботі і вдома. Че­рез хаос ви не можете зосередитися — припускатиме­теся багатьох помилок. Бажано знайти час на відпочи­нок. Ви вже його заслужили.

Схожі новини