Прикордонниця встановила рекорд України зі стрільби з малокаліберної гвинтівки

  • 17.07.2023, 14:50
  • 350

Нещодавно у Вінниці розпочався чемпіонат України із кульової стрільби, у якому беруть участь представники спортивної команди Державної прикордонної служби України

На сьогодні три представники команди від Держприкордонслужби здобули одразу декілька призових місць, а в одному випадку встановили рекорд України.

Зокрема, Дар’я Тихова у стрільбі з пневматичної та малокаліберної гвинтівок не тільки виборола три перші місця (відстань на 10м, 50м), а й встановила новий рекорд України у вправі зі стрільби з малокаліберної гвинтівки на 50 м з положення лежачи (632,7 очка).

Збула досягнення у чемпіонаті й Галина Авраменко, яка здобула три перших, одне друге та четверте місця у вправах зі стрільби з пневматичної гвинтівки «Рухома мішень» (відстань10м) як в індивідуальному, так і в командному виступах.

Також у чемпіонаті України з кульової стрільби серед чоловіків Данило Даниленко здобув два перших, друге та третє місця у стрільбі з пневматичної гвинтівки «Рухома мішень» (відстань10м) в індивідуальному та командному виступах.

Схожі новини