російські силовики обшукують кримськотатарських активістів
- 27.04.2023, 10:15
- 523
ФСБ рф розпочало обшуки в будинках кримськотатарських активістів — Едема Ісмаїлова та Барі Барієва
/wz.lviv.ua/images/news/_cover/489138/img8576.jpeg)
Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність».
«Дзвінки про обшуки почали надходити о 07:00. У Барі в одному дворі з ним живе літня мама. В обох є неповнолітні діти, які, найімовірніше, зараз теж у будинку», — йдеться у повідомленні.
Як відомо, о 8:30 ранку обшук у будинку Барієва завершився. Оперативники ФСБ вивели його на вулицю, посадили в машину та везуть до Сімферополя.
«Після обшуку з дому вивели Барі у супроводі співробітників, деякі з них були зі зброєю. Загалом близько десяти осіб. Один із співробітників у масці сказав, що везуть до Сімферополя на бульвар Франка для розмови і до вечора Барі повернеться додому. Сказав, що родичам залишили протокол обшуку. Але родичі повідомили, що протоколу не залишили. „Газель“ була без номерів і „Форд“», — зазначив громадський захисник Сеїт-Осман Каралієв.
Про активістів відомо, що Барієв Барі - активіст, одружений, має трьох неповнолітніх дітей; Ісмаїлов Едем — активіст, одружений, має трьох дітей, з них двоє неповнолітніх.