Війна не закінчиться у 2023 році, — Воллес

  • 19.04.2023, 16:45
  • 535

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес впевнений у контрнаступі України, проте орієнтується на тривалу боротьбу

Бен Воллес. Фото із мережі
Бен Воллес. Фото із мережі

18 квітня цього року міністр оборони Великої Британії впевнений в успіху запланованого українського контрнаступу проти росіян, але пояснив, що війна може тривати й наступного року.

«Я налаштований оптимістично і думаю, що між цим і наступним роком Україна збереже імпульс і позицію сили. Я також думаю, що ми повинні бути реалістами. Не буде жодного моменту за помахом чарівної палички, коли рф розвалиться», — наголосив Воллес.

Також міністр оборони зазначив, що пом’якшив свою власну оцінку щодо перспектив війни. Він зауважив, що володимир путін «не показав жодних ознак ослаблення», враховуючи, що «він вже зазнав [втрат] у 223 000 загиблих або поранених».

«Важко передбачити, які втрати він готовий терпіти, перш ніж він дійсно зрозуміє, що гра закінчена. Я просто намагаюся керувати очікуваннями, що жоден наступ не призведе раптово до краху російської армії», — зауважив міністр.

Воллес додав, що більшість російських військ у районах, де Україна, «скоріш за все», наступатиме, страждають від поганого морального стану, погано харчуються, керуються, екіпіруються та навчаються, але там «все ще багато людей». Він також зазначив, що путін готовий «заштовхнути більше людей у свою м’ясорубку».

Міністр повідомив, що підтримка України від союзників досі є сильною ,і лише український уряд вирішуватиме, коли розпочати перемовини про припинення бойових дій з позиції сили.

«Ми можемо допомогти їм досягти цієї позиції сили. Імпульс все ще з ними. Можливо, це не дуже швидкий імпульс, але він, безперечно, прямує вперед. Імпульс має значення», — запевнив Воллес.

Схожі новини