Передплата 2024 «Добрий господар»

23-й стрілецький батальйон отримав DAFи та техніку

  • 18.03.2023, 17:25
  • 1 183

Петро Порошенко під час поїдздки на Донеччину передав вантажівки DAF, рації, дрони з тепловізорами та Старлінки у 23 окремий стрілецький батальйон, який зараз воює на Бахмутському напрямку

Фото із сайту Євросолідарності
Фото із сайту Євросолідарності

«Я багато разів говорив, що на Донеччині відчуваю себе серед своїх. Серед тих, хто сили, здоров’я та життя поклав на захист свободи України. Окрім іншого, ми тут серед своїх, бо на донецькому напрямку воює величезна кількість партійців «Європейської Солідарності», волонтерів ГО «Справи Громад» та членів ГО «Res_Publica. Брати по Зброї», — зазначив Порошенко.

«Ми привезли бійцям DAFи для перевезення важкого краму, рації для зв’язку, дрони з тепловізорами, щоб бачити ворога і вночі. Старлінки та ще багато всього іншого», — розповів Порошенко.

«Готуємося до контрнаступу. У наших хлопцях не сумніваюся ні на секунду. А ми — допоможемо, чим зможемо», — запевнив він.

Командир 23 окремого стрілецького батальйону з позивним «Чех» подякував Петрові Порошенку та всій волонтерські команді за постійну підтримку. Порошенко та комбат «Чех» також обмінялися шевронами на згаду про сьогоднішню зустріч.

Порошенко зазначив, що такі проекти стають можливими завдяки кожному, хто донатить на «Справу Громад»: «Кожна ваша копійка доходить в найкоротший термін, найефективнішим способом до наших воїнів». Фонд Порошенка традиційно подвоює суму зібраних волонтерами коштів.

Як повідомив п’ятий президент напередодні поїздки, у кілька бригад та батальйонів на Донеччину передадуть вантажівки DAF, 3 лазне-пральні комплекси, обладнаний реанімобіль, бронемашину, 200 шин, у тому числі для вантажівок КРАЗ, Старлінки, дрони, рації, ретранслятори, планшети та іншу техніку.

Схожі новини