Передплата 2024 «Добрий господар»

Зеленський: Україна немає відношення до вибухів на «Північних потоках»

  • 10.03.2023, 16:45
  • 648

Володимир Зеленський заперечує будь-яку можливу причетність України до осінніх вибухів на газопроводах Північного потоку

Фото - сайт ОП
Фото - сайт ОП

Про це глава держави заявив під час спільної з прем'єр-міністром Фінляндії Санною Марін пресконференції в Києві.

«Що стосується Північного потоку — ми не маємо до цього ніякого відношення», — сказав Зеленський.

Відповідаючи на запитання, для чого і кому потрібно поширювати інформацію про, нібито, причетність «проукраїнських груп» до інцидентів на ПН, президент висловив припущення, що це може робитися для уповільнення допомоги Україні.

«Я вважаю, що це дуже небезпечно, що деякі незалежні медіа, до яких я завжди ставився з великою повагою, роблять такі кроки. Вважаю, що це неправильно, це грає тільки на руку російській федерації або ще є якісь бізнес-групи, які зацікавлені в тому, щоб не вводились потужні санкції, тому що страждає їхній бізнес, і ці групи можуть не тільки на території росії», — зазначив Зеленський.

Він наголосив, що Україна зараз бореться з ворогом — росією, однак додав, що ще йде боротьба з «людьми, які крім грошей нічого не бачать», чий бізнес страждає через зниження товарообігу з державою-терористом тощо.

Також глава держави розповів, що є і треті держави, які дають змогу рф обходити санкції.

«З одного боку, підтримують Україну, наш суверенітет, навіть щось Україні передають, так, знаєте, допомогли умовно, як-то кажуть, для галочки. І з іншого боку, роблять обходи санкцій, де заробляють десятки мільярдів доларів і в порівнянні з довійськовим періодом мають збільшений товарообіг з російською федерацією», — зауважив президент.

Схожі новини