Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Україна нарощує сили для наступу, — ЗМІ

  • 08.03.2023, 12:45
  • 571

Майже третина української армії невдовзі отримають озброєння за стандартами НАТО

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

«У грудні Америка та Велика Британія зрозуміли, що затяжна війна не в інтересах Заходу. Крім того, рф виявилася ще слабшою, ніж вважалося раніше», — пишуть ЗМВ.

Переломний момент був 20 січня на восьмому засіданні Контактної групи з питань оборони України, пише видання. Там союзники погодилися озброїти Україну.

Журналісти наголошують, що темпи надходження зброї до України перетворилися «з струмочка в потік».

«З усієї військової допомоги, обіцяної Пентагоном з початку війни, 40% - понад 8 мільярдів доларів — надійшли протягом трьох місяців після 9 грудня. Європейський чиновник із питань оборони каже, що поставки озброєнь, погоджені в Німеччині тільки в січні, становлять дві третини від загальної кількості, відправленої Україні за весь 2022 рік. … Американський пакет включає, наприклад, броньовану мостоукладальну техніку, яка буде життєво необхідною для будь-якого наступу на півдні чи сході», — йдеться у матеріалі.

Видання зазначає, що «українська армія трансформується» та майже третина української армії незабаром матиме озброєння за стандартами НАТО.

Якщо наприкінці минулого року співвідношення українського і західного озброєння становило п’ять до одного, то упродовж надходження допомоги очікують, що воно впаде до п’ять до двох, стверджують у ЗМІ.

Схожі новини