Передплата 2024 ВЗ

росія втратила в Україні понад 70 бойових літаків, — США

  • 08.03.2023, 08:45
  • 791

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну знищені понад 70 військових літаків рф. Україна тим часом втратила менше шістдесяти літаків

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

Про це повідомив на конференції в Колорадо генерал Джеймс Хеккер, командувач військово-повітряних сил США в Європі та Африці.

«Україна збила понад 70 російських літаків. Тож інтегрована система протиповітряної та протиракетної оборони, що організована обома сторонами, була дуже ефективною. Вона не дозволяє масштабно застосовувати авіацію», — розповів американський генерал.

Через ефективність засобів ППО значна частина авіації «виявилася марною», наголосив Джеймс Хеккер. Зокрема, це створює значні труднощі для здійснення повітряного прикриття контрнаступних операцій, які планує українська армія.

Як відомо, Штати надали Україні ракети AGM-88 HARM, які використовуються для знищення радарів. Упродовж трьох тижнів, додав Джеймс Хеккер, Україна почала отримувати бомби точного наведення JDAM зі збільшеним радіусом дії, що перевищує радіус дії ракетних систем HIMARS.

Схожі новини