Передплата 2024 «Добрий господар»

Резніков: Україні потрібне власне виробництво дронів, бо це дасть незалежність

  • 06.03.2023, 09:30
  • 618

Очільник міноборони Олексій Резніков заявив, що є «упоротим» (в хорошому сенсі) представником позиції, що Україні потрібне власне виробництво безпілотників

Олексій Резніков. Фото - з мережі
Олексій Резніков. Фото - з мережі

За словами Резнікова, він дуже обережно ставиться до дронів китайського виробництва, які успішно використовуються на полі бою — Mavic, Matrice.

«Якщо, не дай Боже, Китай ухвалює рішення вступити до альянсу — їх виробник може зробити багато того, що буде перешкоджати роботі наших дронів. Тому що аероскоп ніхто не скасовував, місцезнаходження оператора зрозуміло. І боротимуться не з дронами, а з операторами», — сказав міністр.

Він зазначив, що продовжує залишатися «упоротим у хорошому сенсі» представником позиції, що Україні потрібно розвивати власне виробництво дронів, оскільки це дає незалежність.

Резніков сказав, що Україні потрібна неймовірна кількість дронів, як для розвідки та коригування вогню, так і ударних від 3 до 1000 км, а також морських дронів.

«Це дає можливість завдати удару ворогові. І це зберігає життя нашим військовим, даючи ситуаційну поінформованість», — резюмував він.

Схожі новини