Передплата 2024 «Добра кухня»

Розвідка Великої Британії: кремль стурбований вибухами у Маріуполі

  • 27.02.2023, 13:15
  • 908

У москві переполохані вибухами у Маріуполі, бо вважали місто недосяжним для українських ударів. Маріуполь розташований не менше ніж за 80 км від лінії фронту

Фото: dw.com
Фото: dw.com

Як пише британська розвідка, з 21 лютого 2023 року проросійські офіційні особи повідомили про щонайменше 14 вибухів у районі окупованого росією міста Маріуполь.

Серед місць інцидентів — сховище боєприпасів в аеропорту, два паливні склади та металургійний завод, який росія використовує як військову базу. Маріуполь, нагадує британське відомство, розташований на відстані щонайменше 80 км від лінії фронту.

«росія, ймовірно, буде стурбована тим, що незрозумілі вибухи відбуваються в зоні, яку вона, ймовірно, раніше оцінювала як таку, що перебуває поза межами досяжності звичайних українських ударних засобів», — заявляє британське Міноборони.

Попри значні руйнування на початку війни, Маріуполь важливий для росії, оскільки це найбільше місто, захоплене росією у 2022 році, яке вона досі контролює, і розташоване на ключовому логістичному маршруті.

Схожі новини