Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Перед річницею вторгнення Папа закликав до миру і засудив «абсурдну і жорстоку» війну

  • 22.02.2023, 14:45
  • 633

Папа Римський Франциск до річниці початку повномасштабної військової агресії росії проти Україні в черговий раз на зустрічі з паломниками закликав до припинення вогню та переговорів

Фото з сайту Vatican news
Фото з сайту Vatican news

«Дорогі браття й сестри, післязавтра, 24 лютого, сповниться рік від вторгнення в Україну (росії - ред.), рік від початку цієї абсурдної та жорстокої війни, сумна річниця.

Кількість загиблих, поранених, біженців, внутрішньо переміщених, знищень, розмір економічних і соціальних збитків говорить сам за себе. Чи зможе Господь простити стільки злочинів і стільки насильства? Він — Бог миру. Залишаймося близькими з мученицьким українським народом, страждання якого тривають, і запитуймо: чи було зроблено все можливе, щоби зупинити війну?", — Папа Римський Франциск.

Після цього Франциск звернувся із закликом «до тих, хто має владу над країнами», щоби вони доклали конкретні зусилля для того, щоби покласти край війні, досягнути припинення вогню та розпочати мирні переговори. «Побудована на руїнах перемога ніколи не буде справжньою», — підкреслив Папа.

Схожі новини