Кримський півострів знову стане популярним українським курортом

  • 17.02.2023, 09:30
  • 336

Деокупація Криму, звісно, передбачає в себе всі перелічені вами аспекти. Але, за останні роки весь світ переконався, що жодні обмеження, економічні санкції, світова дипломатія, міжнародне право не вирішать питання деокупації українських територій. То ж без застосування сили в цьому процесі ми не обійдемось. Це основний фактор деокупації. Інша річ, як саме Україна застосовуватиме військовий компонент

Представник ГУР МО України Вадим Скібіцький спеціально для «АрміяInform» розповів про події восьмирічної давнини, пов’язані з окупацією Криму та про перспективи подальшої деокупації Кримського півострова і повернення його під юрисдикцію України.

«Ми бачимо, що на тлі постачань нових зразків озброєнь для України, росіяни перекидають на північ Кримського півострова нові підрозділи, зводять там оборонні споруди. Очевидно, що у кремлі готуються, усвідомлюючи неминучість деокупації.

А далі, після відновлення територіальної цілісності України, у Криму буде реалізовано комплекс необхідних програм для відновлення там нормального і безпечного життя. Кримський півострів знову стане популярним українським курортом", — підсумував представник воєнної розвідки України.

Схожі новини