Ракетний бліцкриг росіян провалився

  • 10.02.2023, 14:00
  • 400

Російський ракетний бліцкриг провалився, але загарбники продовжать завдавати ударів – в них є ще багато застарілого ракетного озброєння. Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив в ефірі телемарафону

Андрій Юсов нагадав, що після провалу першого бліцкригу – спроби захопити Україну за три дні, росіяни вирішили використати терористичні удари та шляхом “ракетного бліцкригу»швидко вивести з ладу українську енергосистему, зламати громадський опір, викликати нову хвилю біженців.

“Але й ракетний бліцкриг абсолютно провалився у путіна – у принципі, як і всі інші його стратегічні плани. Українське суспільство ще більше згуртувалося, незважаючи на величезні втрати – незважаючи на свідомі влучення по цивільних об'єктах, будинках, житлових багатоквартирних будинках. Український опір не зламався”, – повідомив представник ГУР МО України.

Ракетний бліцкриг вже втратив сенс, тому що українська енергосистема вистояла, попри величезні втрати. У країни-терориста стрімко зменшується кількість високоточного ракетного озброєння, і немає можливості поповнювати запаси у належних кількостях, тому змінилася кількість, інтенсивність та перерви між обстрілами, додав представник воєнної розвідки України.

Схожі новини