Передплата 2024 ВЗ

Нагнітання теми загрози нападу на Україну з боку Білорусі є російською інформаційно-психологічною операцією

  • 22.01.2023, 09:30
  • 457

Таку думку представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов висловив в ефірі телемарафону

"Нагнітання теми негайної військової загрози з боку Білорусі, як інформувало вже Головне управління розвідки, це, власне, російське ІПСО. Безумовно, про диктатора лукашенка нам все відомо, про режим у Білорусі. Але є об'єктивні речі: кількість угруповання, готовність сил і засобів та інші моменти, які нам дозволяють стверджувати, що станом на сьогодні загрозі з боку Білорусі повномасштабної наземної операції, її участі на боці росії немає", - сказав Андрій Юсов.

За словами представника воєнної розвідки України, якщо ситуація зміниться, відповідна інформація буде. "Навіть на випадок зміни ситуації Україна готова та відпрацювала всі сценарії. В інтересах саме путіна і так званої російської федерації максимально нагнітати тему саме із Білорусі. Але вже й диктатор лукашенко не дуже в це грає. Ми нещодавно бачили, як він водив за ніс лаврова під час зустрічі, і з одного боку, розповідав, як він любить путіна, а з іншого - сказав, що не бачить загрози з боку України, і що Україна тримається", - зазначив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Схожі новини