Передплата 2024 «Добрий господар»

В так званій «днр» призначили винних в загибелі «чмобіків» у Макіївці, а також посилюють контррозвідувальні заходи щодо «кадирівців»

  • 17.01.2023, 14:30
  • 501

Керівництво так званого «мвс днр» провело службову нараду на якій обговорювались можливі наслідки удару української артилерії по місцю розміщення російських мобілізованих в окупованій Макіївці. В ході обговорення було ухвалено рішення про визначення «винних» в інциденті з наступним показовим покаранням. В ролі «цапів-відбувайлів» виступили заступник начальника РОВД Макіївки та ще 7 «народних міліціонерів». Їх вже заарештовано «міністерством державної безпеки днр». Всім висунуто офіційне звинувачення у «халатному ставленні до функціональних обов’язків». Відомо, що обвинувачених не будуть довго утримувати в місцях позбавлення волі, а направлять «для виконання завдань» на блокпости в районі населених пунктів Опитне та Майорськ

Також відомо, що наразі на територію так званої «днр» масово прибуває особовий склад, який не планується застосовувати у бойових діях. Ці підрозділи розподіляються по «пунктах тимчасової дислокації». Найчастіше їх облаштовують у великих будинках приватного сектору, приміщеннях промислових підприємств та установ. Головне завданням новоприбулих – забезпечення посилення контррозвідувального режиму. При цьому, найбільша увага приділяється місцям розташування підрозділів так званих «кадирівців», рівень довіри до яких з боку військового командування останнім часом різко знижується.

Схожі новини