Передплата 2024 ВЗ

Відплату отримає кожен

  • 22.12.2022, 11:00
  • 508

Окупанти і нелюди! Ви можете лише підступно бити здалеку. Воювати зі школами, лікарнями, церквами. Морити голодом та ґвалтувати дітей і жінок!

Вам не розкажуть про 100 тисяч тих, хто вже став добривом для українських чорноземів. Вам обіцяють перемогу і гроші, а віддають трупи синів, батьків, чоловіків та братів.

100 тисяч загиблих російських солдатів не переконують ваше керівництво, що треба шукати, як вийти з війни.

Хочете жити?

100 тисяч — це лише початок. Ми гнатимемо вас до кордону. До нашого кордону, лінія якого не змінювалася. Ми й надалі вбиватимемо та палитимемо вас на нашій землі. Ми будемо мститися за кожного загиблого українського героя.

Якщо ви втікатимете, поки матимете таку можливість, це буде найкращий варіант для вас та ваших родин. Якщо вас змусили воювати — будь-хто може знайти спосіб здатися в український полон.

Ми гарантуємо всім російським військовим, які добровільно складуть зброю і здадуться в полон, збереження їхнього життя. Україна завжди дотримується всіх міжнародних норм, всіх конвенцій.

Хто ж продовжуватиме проти нас воювати, тут і залишиться — залишиться добривом для родючого українського чорнозему, як вже залишилися 100 тисяч ваших «великих воинов».

Відплату отримає кожен.

Схожі новини