Львів: інспектора ГУ ДСНС зловили на хабарі

  • 13.12.2022, 15:24
  • 571

СБУ викрила корупційну схему, яку налагодив інспектор одного з відділів регіонального ГУ Держслужби з надзвичайних ситуацій

Фото - з мережі
Фото - з мережі

Про це повідомляє Служба безпеки України.

За даними спецслужби, посадовець брав хабарі від підприємців за непроведення перевірок, тобто невнесення підприємств в план-графік перевірок.

«У зв’язку з введенням воєнного стану в країні, перевірки пожежної безпеки об'єктів госпдіяльності призупинені, і посадовець вирішив розробити власну схему „заробітку“. За певну винагороду він обіцяв місцевим комерсантам не включати їх торгові площі в план-графік перевірок пожежної та техногенної безпеки на 2023 рік», — йдеться у повідомленні.

Свої «послуги» інспектор ДСНС оцінив у 1200 американських доларів. Для відвернення уваги, чоловік домовлявся з підприємцями, аби ті залишали гроші в одному з пунктів обміну валют. Однак схема не спрацювала і його затримали.

Посадовцю оголосили підозру у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч.3 ст. 368 ККУ). Його також відсторонили від виконання службової діяльності та обрали запобіжний захід — тримання під вартою.

Схожі новини