Порошенко закликав дати ЗСУ далекобійну зброю

  • 10.12.2022, 13:35
  • 394

Петро Порошенко під час поїздки у Вашингтон в ефірі CNN закликав США дати Україні далекобійну зброю

Скрін із відео
Скрін із відео

Він пояснив, що це потрібно для ураження складів та командних центрів армії країни-агресора. Також Порошенко зазначив, що Україна потребує засобів протиповітряної оборони та винищувачів для захисту цивільних об'єктів критичної інфраструктури.

«Зброї ніколи не буває достатньо. Ми це розуміємо, і ситуація крок за кроком покращується. У нас є німецькі Gepard, у нас є німецькі IRIS-3, ми сподіваємося, що дуже скоро буде американська ППО. Зараз це потрібно не лише на передовій, а й для того, щоб закрити небо на об'єктах критичної енергетичної інфраструктури по всій країні. Тому що марно постачати генератори і конвертери без ППО», — зауважив Петро Порошенко.

«Постачання нам енергетичного обладнання плюс протиповітряна оборона може змінити правила гри і зупинити путіна від атаки на об'єкти критичної енергетичної інфраструктури. Разом з цим нам потрібно більше зброї, нам потрібні реактивні винищувачі. Вони потрібні для того, щоб перехопити панування в повітрі та прикрити українські війська від атак росії», — пояснює Петро Порошенко.

«Я думаю, що ми близькі до просування, хоча це ще не рух. Я хочу, щоб усі американці зрозуміли, що постачати нам артилерію, реактивні системи залпового вогню більшої дальності - це не питання можливого удару по території росії. Ми цього не робимо. Це питання довіри. Якщо ми зараз маємо цю довіру, українські Збройні сили мають довіру з боку Америки, нам потрібні ці артилерійські ракети великої дальності. Ми можемо знищити російські склади боєприпасів, російські командні пункти, і це допоможе нам захистити Україну, і відповідно це допоможе нам захистити Європу. Тому що зараз не п’ята стаття НАТО захищає Європу, а синьо-жовтий щит українських Збройних сил робить цю важливу справу», — резюмував п’ятий Президент.

Схожі новини